Konkurs – 3 lata w TV

fotobbudka konkurs

 

Z okazji zakończenia naszego trzeciego sezonu przygotowaliśmy dla wszystkich naszych aktywnych klientów wyjątkowy konkurs. Cofniemy się w czasie, w kierunku najpiękniejszych wspomnień, by w nowym roku trafić do samego domu wyobraźni w towarzystwie tej jednej najważniejszej osoby. Ciekawi? 🙂

Zapraszamy do udziału!

 

Do kogo dedykowany jest konkurs

Konkurs jest kierowany do naszych klientów z okresu 1.1.2016-23.12.2019r, którzy wspierają nas swoją aktywnością w internecie i nie tylko, w ramach podziękowania za współpracę i zaangażowanie. 

Co należy zrobić by wziąć udział

By wziąć udział w konkursie należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej, a następnie wybrać jedno lub kilka (maksymalnie 5) zdjęć zrobionych w naszej Fotobudce i udostępnić je na naszym fanpagu (@fotobudka.tv) z dowolnym opisem. Każdą z fotografii publikujemy osobno.
Zdjęcie które porwie największą ilość serc ( i kciuków 😉 ) wygrywa.

Jaki będzie przebieg konkursu

Zdjęcia można publikować w terminie 1.12 – 23.12.2019r na tablicy naszego profilu na Facebook’u [@fotobudka.tv].
W tym czasie dowolne osoby mogą głosować na zdjęcia w dowolnej ilości.

Mamy nadzieję, że podróż do wspomnień z tego szczególnego dnia będzie dla Was wspaniałym oderwaniem od codzienności (zwłaszcza tej szarej, którą mamy za oknem), a zdjęcia które wybierzecie oddadzą ilość pozytywnej energii która Wam wtedy towarzyszyła i naładują również nasze baterie!

23.12.2019r o północy zebrane zostaną statystyki zdjęć, a w dniu 24.12.2019r. ogłoszony wynik.

Jaka jest nagroda i kto ją ufundował

W ramach nagrody przygotowaliśmy dla Was dwa bilety na jeden z najpiękniejszych i najbardziej obleganych spektakli kultowego Teatru STU w Krakowie „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni” z muzyką na żywo, oraz mały upominek- niespodziankę. Wierzymy, że będzie to wspaniała okazja by znów, w oderwaniu od codzienności, spędzić wyjątkowy czas tylko we dwoje.

Więcej o spektaklu dowiecie się -> tutaj <-.
Nie mamy sponsora, a nagrody sfinansowaliśmy sami w ramach podziękowania za Wasze wsparcie.

 

Regulamin konkursu znajdziecie pod formularzem zgłoszeniowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez Facebook lub nasz adres e-mail (kontakt@fotobudka.tv)

Oczywiście nadal z całych serc zachęcamy Was do wystawiania opinii i recenzji (Google, Facebook) oraz śledzenia naszej dalszej drogi (Instagram, Facebook). Dzięki tym działaniom coraz więcej par ma szanse dowiedzieć się o naszym istnieniu, a my rozwijać się i stale podwyższać nasze standardy

Planujemy też kolejne akcje tego typu w zależności od tego czy spodoba się Wam ta zabawa.

Ściskamy Was mocno i życzymy miłej podróży do wspomnień z tych wyjątkowych dla Was chwil. 

 

Formularz zgłoszeniowy

->   Regulamin konkursu (Pobierz)   <-

 

Odwiedź nasz profil:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *