Fotobudka TV
Poczuj nasz klimat
i sprawdź czy do siebie pasujemy

Witaj!

Cieszymy się bardzo, że zajrzałeś na tę podstronę! Na prawdę! Niewielu tu trafia ( a jeszcze mniej dociera do końca wpisu  ), ale to właśnie tutaj jesteś w stanie ocenić czy oferujemy fotobudkę, która dopełni Twoją uroczystość w sposób, jaki sobie wymarzyłeś.

Nazywamy się Lidia i Filip. Od czasu naszego ślubu ( w 2015r. ) i jednocześnie zbudowania naszej pierwszej fotobudki, dosłownie pokochaliśmy ten rodzaj zabawy (bo jak można go nie kochać?? ) i postanowiliśmy podzielić się swoimi pomysłami ze światem. Jako że jesteśmy mało tolerancyjni na niską jakość, a na co dzień pracujemy z aparatem i oświetleniem trudno było nam znaleźć odpowiednią maszynę na ten wyjątkowy dzień. Większość z nich dosłownie niszczy wyglądem całą magiczną otoczkę wesela, a zdjęcia zazwyczaj wyglądają dobrze dopóki są w maleńkim formacie na pasku.

Tak więc uparliśmy się, żeby stworzyć autorski produkt. Bez spamu, bez disco-kiczu, wysokiej jakości i po prostu piękny. Zajęło to trochę czasu i energii, bo wszystko stworzyliśmy od podstaw sami. Jednakże dzięki tej pracy uzyskaliśmy efekt nieosiągalny dla klasycznych urządzeń tego typu.

fotobudka z drewna

Fotobudka TV
Co nas wyróżnia?

 1. Indywidualne podejście nie tylko z nazwy.
  Jako jedyni oferujemy gadżety, wydruki i personalizację oprogramowania w pełni dopasowane do Was. To oznacza, że nie tylko macie wybór, ale macie realny wpływ na tworzenie zestawu dodatków specjalnie na Wasze zamówienie. Nasze projekty tworzymy od zera, wyłącznie dla Was. Dzięki temu jesteśmy wstanie utrzymać charakter uroczystości również na zdjęciach z fotobudki. Podkreślamy motyw przewodni, akcenty papeterii czy indywidualne gusta naszych par. W końcu to Wasz dzień!
 2. Wizualnie wyjątkowi.
  Ręcznie wyrzeźbiona
  obudowa naszej fotobudki zdecydowanie wyróżnia się wśród pozostałych. Lity dąb prezentuje się majestatycznie, a dodatki utrzymane w klimacie retro dodają imprezie wyjątkowego smaku. Dzięki temu utrzymujemy elegancki wizerunek uroczystości i miejsca w którym się znajdujemy.
 3. Zdjęcia bez żenady.
  Nie stosujemy neonowych disco-gadżetów, nie naprzykrzamy się gościom i nie wpychamy wszędzie swojego logo. Nasze akcesoria są wyjątkowe, zdobią i nadają charakteru! Atrakcja weselna to jedno. My ponadto pragniemy zaoferować także wyjątkowe pamiątki po niej, którymi na prawdę można będzie się pochwalić. Tych wydruków nikt nie zagrzebie na dnie szuflady!

 4. Pamiętamy kto jest najważniejszy.
  Nasi animatorzy są profesjonalni i dyskretni. Elegancko ubrani, w razie potrzeby pomagają w obsłudze urządzenia i z dużym wyczuciem zachęcają do zabawy.
  Wiemy, że niektórzy goście chcą sami pobawić się urządzeniem, które przecież tej nocy jest właśnie do Waszej dyspozycji. Nie nadskakujemy im, ale dajemy przestrzeń w której rodzą się najbardziej kreatywne ujęcia i najlepsza zabawa. Są też tacy, którzy chcą by ich poprowadzić, ale i dać trochę prywatności. Inni chcą bawić się razem z nami, potrzebują entuzjastycznej współpracy. Nasi animatorzy mają to wyczucie i potrafią dostosować się do gości. Są dostępni przez cały okres zabawy przy fotobudce i przekazują zlecone im informacje (np. proszą o wpisy do księgi).

Zapytaj o dostępność Twojego terminu
->  KLIK <-